18:00 | - | Simba SC - : - Al Ahly |
18:00 | - | Benfica - : - Chaves | H2H |
18:30 | - | Sepsi - : - CFR Cluj |
16:00 | FT | Watanga 2 : 1 BEA Mountain |
13:00 | FT | Besiktas 1 : 1 Karagumruk |
13:00 | FT | Skeid 1 : 4 Kjelsas IL |
09:45 | 51' | HJK Helsinki 1 : 0 PK-35 Vantaa |
11:00 | - | Ekenas IF - : - KaPa |
11:00 | - | PEPO - : - JIPPO |
12:00 | - | VPS Vaasa - : - FC Jaro |
14:30 | - | Klubi 04 - : - SalPa |
17:30 | FT | Japan U16 2 : 1 Wales U16 |
13:00 | FT | Lushnja 4 : 3 FK Vora |
18:00 | FT | SV Kematen 2 : 1 SV Telfs |
18:30 | FT | Waasland U21 1 : 1 Eupen U21 |
14:30 | FT | Dugopolje 0 : 0 NK Dubrava |
09:15 | 39' | Ujezd Praha 4 0 : 1 SK Steti | H2H |
09:30 | 20' | FC TVD Slavicin 1 : 0 Batov | H2H |
09:15 | 36' | FC Vratimov 0 : 1 MFK Havirov | H2H |
09:30 | 23' | FK Kolin 0 : 0 FK Jablonec II | H2H |
12:00 | FT | Greve 3 : 0 AB Tarnby |
13:00 | FT | Bronshoj BK 2 : 0 Gørslev IF |
13:00 | FT | Naestved II 1 : 3 Herlev IF |
12:30 | FT | Hedensted IF 3 : 2 Dalum IF |
13:00 | FT | B 1909 0 : 3 OKS |
12:00 | FT | VRI 2 : 6 Viby IF |
12:00 | FT | Hellerup IK 4 : 2 FA 2000 |
13:00 | FT | Aarhus Fremad 0 : 1 Skive IK |
13:00 | FT | Esbjerg fB 4 : 2 FC Roskilde |
14:00 | FT | Thisted FC 0 : 1 Brabrand IF |
12:00 | FT | Avarta 0 : 1 Ishoj IF |
12:00 | FT | Holbaek BI 1 : 0 IF Lyseng |
12:00 | FT | Holstebro BK 1 : 0 Naesby BK |
12:15 | FT | Vejgaard BK 0 : 0 Vanlose IF |
13:00 | FT | SfB-Oure FA 0 : 0 VSK Arhus |
13:00 | FT | Silkeborg KFUM 1 : 1 BK Frem |
18:30 | - | Cholet - : - Red Star | H2H |
18:30 | - | Dijon FCO - : - Nimes | H2H |
18:30 | FT | Sion II 1 : 2 FC Naters |
19:00 | FT | Thun II 2 : 1 FC Muri |
19:15 | FT | Munsingen 0 : 1 FC Solothurn |
19:15 | FT | Rotkreuz 0 : 0 FC Koniz |
19:00 | FT | Tuggen 3 : 1 FC Balzers |
19:00 | FT | YF Juventus 4 : 0 Gossau |
19:15 | FT | FC Uzwil 1 : 2 FC Linth |
19:30 | FT | Carrarese 1 : 0 Perugia |
19:45 | FT | Fermana 3 : 2 Rimini |
19:45 | FT | Gubbio 1 : 0 Sassari Torres |
19:45 | FT | Vis Pesaro 1 : 3 AS Lucchese |
19:45 | FT | Padova 2 : 1 US Pergolettese |
18:30 | FT | VfB Hilden 1 : 2 SF Hamborn |
18:30 | FT | HEBC 2 : 0 USC Paloma |
13:30 | FT | Asti 2 : 1 Derthona FBC |
13:30 | FT | Vado FC 2 : 3 Chisola |
13:30 | FT | Portogruaro 0 : 3 AC Mestre |
13:30 | FT | Tivoli 0 : 2 Roma City |
14:00 | FT | Matera 0 : 1 Rotonda Calcio |
15:00 | FT | Angri Calcio 0 : 3 Martina |
13:30 | FT | Siracusa 0 : 0 Ragusa |
14:00 | FT | ASD San Luca 0 : 0 Trapani |
15:00 | FT | Sancataldese 0 : 0 Canicatti |
17:00 | FT | CS Hunedoara 1 : 1 FC Buzau |
18:00 | - | Kloetinge - : - Hoek | H2H |
16:00 | FT | Barbadas 2 : 1 Alondras |
16:00 | FT | CSD Arzua 1 : 2 UD Somozas |
11:30 | FT | Ceares 0 : 1 L'Entregu CF |
16:15 | FT | Llanes 2 : 1 Real Titanico |
16:15 | FT | Praviano 1 : 0 CD Tuilla |
16:00 | FT | CD Bezana 1 : 2 UD Samano |
11:00 | - | Prat - : - UE Olot | H2H |
15:00 | FT | Ceuta II 1 : 0 Puente Genil |
15:00 | FT | CD Llosetense 0 : 2 Alcudia |
15:00 | FT | Mercadal 3 : 1 CD Manacor |
11:30 | FT | Arroyo CP 1 : 1 CF Trujillo |
19:00 | FT | Cirbonero 0 : 0 CD Cortes |
15:30 | FT | CD Caspe 4 : 0 Carinena |
15:30 | FT | CD Ebro 3 : 1 Utrillas |
15:30 | FT | CDJ Tamarite 2 : 2 Fuentes |
16:00 | FT | UD Fraga 4 : 0 CF Illueca |
13:00 | - | Torns - : - Torslanda | H2H |
18:00 | Ssp | Boden BK 0 : 0 Gottne IF |
18:30 | FT | Sleipner 1 : 0 Nacka Iliria |
16:00 | FT | KCCA FC 4 : 1 Busoga United |
16:30 | FT | Sonacos 0 : 0 ASC Jaraaf |
16:30 | FT | US Goree 2 : 0 Casa Sport FC |
23:00 | - | ASC Kara - : - Kakadl | H2H |
12:00 | FT | Brno U19 1 : 3 Pardubice U19 |
09:15 | 37' | Mohammedan Dhaka 0 : 0 Fortis | H2H |
18:45 | FT | Al Baten 1 : 1 Hajer |
19:00 | FT | Al Orubah 1 : 2 Jeddah |
18:00 | FT | Al Nasr SC 1 : 0 Hatta Club |
15:00 | - | BASK - : - FK Zemun | H2H |
21:00 | - | US Biskra - : - MC Oran |
22:00 | Pen | MAS Fez 5 : 2 Ittihad Tanger |
23:00 | - | Alianza - : - Aguila | H2H |
17:00 | FT | Zacapa 1 : 1 Xelaju MC |
21:45 | FT | Guastatoya 0 : 0 Coatepeque |
18:30 | FT | Erbil 0 : 0 Al Karkh |
00:00 | FT | Blooming 1 : 0 Club Aurora |
18:00 | FT | Globo FC 0 : 4 Baraunas |
00:00 | FT | LDU Quito 5 : 0 Imbabura |
18:45 | FT | Buri 1 : 0 Al Tadamun Buri |
14:30 | FT | AS Fap 0 : 0 Yafoot FC |
15:00 | FT | Coton Sport 1 : 0 Colombe |
19:45 | FT | Manaus FC 4 : 0 Operario AM |
20:00 | - | Dikhil - : - ASAS | H2H |
00:30 | - | AC Douane - : - SNIM | H2H |
21:30 | FT | Chacaritas 1 : 0 Manta |
23:00 | FT | Tuna Luso 1 : 2 Remo |
23:00 | FT | Sao Paulo AP 1 : 3 Trem |
23:00 | - | Amazonas - : - Parintins |